Mastercard® Premium

Prémiové kreditné karty sú väčšinou známe ako karty zlaté (Mastercard Gold) alebo platinové (Mastercard Platinum), prípadne karty typu World (World Mastercard).

Patrí k nim tiež World Elite Mastercard, karty najvyššej úrovne medzi prémiovými kartami.

Prémiové kreditné karty sú vhodné predovšetkým pre klientov s vyššími príjmami, ktorí vyžadujú vyšší úverový limit, viac doplnkových služieb a bonusov a sú za tieto nadštandardné služby ochotní platiť vyššie poplatky.

Pohodlie a bezpečnosť sú pre vás to najdôležitejšie? V tom prípade odporúčame Mastercard Gold.

Táto karta v sebe spája všetky výhody karty Mastercard a doplnkových poistných služieb, ako napríklad cestovné poistenie či úplné havarijné poistenie vozidla prenajatého v zahraničí, ale aj ďalšie benefity v podobe jedinečných služieb.

Zistiť viac

Môžete sa ľahko venovať viac tomu, čo máte radi, zatiaľ čo budete mať pokoj v duši vďaka ochrane, ktorú prináša

Váš účet je automaticky pripojený k tomu najlepšiemu z nakupovania a cestovania a k najlepším zážitkom, ktoré prináša váš životný štýl

Zistiť viac

Otvorte sa novému svetu a zmeňte cestovanie na jednoduché, štýlové a bezpečné

Mastercard World bezproblémovo zabezpečí prémiové cestovné služby, ponuky, zážitky a pomoc

Zistiť viac

Pomôžeme vám čo najlepšie využiť váš cenný čas

Od plánovania rodinných výletov k nezabudnuteľným zážitkom a hodnotným ponukám -- všetko za vás urobíme a bezproblémovo vám poskytneme výnimočné služby

Zistiť viac

Benefity 

K benefitom zlatých kreditných kariet patrí celosvetová akceptácia na milióne miest, Mastercard Global Service a ochrana pred neoprávnenými nákupmi Nulovou zodpovednosťou*.

Výber benefitov na vašej karte sa môže líšiť podľa vydavateľa karty. Viac informácií vám poskytne vaša vydávajúca finančná inštitúcia.

Mastercard Global Service™

Získajte pomoc v núdzových situáciách virtuálne kedykoľvek, kdekoľvek a v akomkoľvek jazyku.  Mastercard Global Service vám pomôže pri nahlasovaní stratenej alebo odcudzenej karty, získavaní náhradnej karty alebo hotovostnej zálohy v núdzovej situácii, vyhľadávaní bankomatu a hľadaní odpovedí na vaše otázky ohľadom vášho účtu. Kontaktujte Mastercard Global Service™ z Puerto Rica na t.č.1-800-307-7309.

Mastercard Priceless Cities®

Zaregistrujte sa a buďte prvým, kto sa dozvie o hlavných podujatiach a ponukách v mestách, ktoré milujete.

MasterRental

MasterRental™ je inteligentný spôsob, ako ušetriť peniaze a získať hodnotné poistné krytie pri prenájme vozidla pomocou vhodnej zlatej karty Mastercard.

Keď si prenajímate vozidlo pomocou vašej karty, získavate poistné krytie škôd na prenajatom vozidle spôsobených zrážkou, krádežou a/alebo náhodným vznietením.

Poistenie MasterTravel

Držitelia zlatých kariet Mastercard, ich manželia/manželky a nezaopatrené deti môžu využívať výhody poistného krytia pre cesty a pobyt Common Carrier, ktoré je súčasťou ponuky MasterTravel™.

Služby Travel Assistance

Ako držiteľ karty Mastercard Gold sa môžete spoľahnúť na služby Travel Assistance, keď ste preč z domu. Služby Travel Assistance slúžia ako príručka pre mnohé dôležité služby, ktoré môžete potrebovať pri cestovaní. Výhody, ktoré prinášajú, môžete vy, vaša manželka/váš manžel a nezaopatrené deti využívať pri cestovaní vo vzdialenosti minimálne 100 míľ (160 km) od domu. Poteší to najmä vtedy, ak navštevujte nejaké miesto po prvýkrát alebo neovládate daný jazyk.

Poistné krytie nákupov

Držitelia kariet môžu využívať výhody bezpečnosti a zabezpečenia, ktoré ponúka Purchase Assurance Coverage. Ak dôjde k poškodeniu alebo odcudzeniu niečoho, čo ste si kúpili prostredníctvom zlatej karty Mastercard, do deväťdesiatich (90) dní od kúpy, môžete mať nárok na poistné plnenie z tohto krytia. Purchase Assurance je poistný program.

Rozšírené záručné krytie

Držitelia kariet môžu využívať výhody z bezpečnosti a zabezpečenia, ktoré ponúka Rozšírené záručné krytie. Rozšírená záruka je poistný program.

 

Využite výhody, ktoré prináša Mastercard:

Ochranný prvok nulovej zodpovednosti

Plaťte iba za nákupy, ktoré ste autorizovali na vašej Mastercard. Za neoprávnené nákupy nenesiete zodpovednosť. Platia podmienky a výnimky.

Mastercard Global ServiceTM

Získajte asistenciu v núdzových situáciách prakticky kedykoľvek, kdekoľvek a v akomkoľvek jazyku. Mastercard® Glogal Service vám pomôže s nahlasovaním stratenej či odcudzenej karty, obstaraním náhradnej karty, zabezpečením hotovostnej zálohy v prípade núdzovej situácie, nájdením bankomatu a tiež zodpovie vaše prípadné otázky.

Odmeny a zážitky Mastercard Gold

Otvára dvere k intenzívnejším zážitkom doma i v zahraničí vďaka ponukám a privilégiám, ktoré vám umožnia získať za vaše peniaze viac a žiť viac podľa vlastných predstáv.