Kreditná karta Mastercard® Gold

Pohodlie a bezpečnosť sú pre vás to najdôležitejšie? V tom prípade odporúčame Mastercard Gold. Táto karta v sebe spája všetky výhody karty Mastercard a doplnkových poistných služieb, ako napríklad cestovné poistenie či úplné havarijné poistenie vozidla prenajatého v zahraničí, ale aj ďalšie benefity v podobe jedinečných služieb.

Nadštandard pre všetkých, ktorí chcú viac

Pohodlie a bezpečnosť sú pre vás kľúčové? V tom prípade je pre vás najlepšie Mastercard Gold. Táto karta v sebe spája všetky výhody karty Mastercard a doplnkové poistné služby, napríklad cestovné poistenie či úplnej havarijné poistenie vozidla prenajatého v zahraničí, ako aj ďalšie benefity v podobe veľmi príjemných služieb.

Karta Mastercard Gold umožňuje zvýšenie vášho limitu pre hotovostné platby a zbavuje vás nutnosti skladať kauciu v mnohých hoteloch a požičovniach vozidiel.

Mnohé úverové inštitúcie ponúkajú Mastercard Gold v podobe personalizované karty s fotografiou. Za neveľký ročný paušál obdržíte okrem toho ďalšiu kartu pre rodinných príslušníkov a pre svojho partnera. Odporúčame vám dopytovať sa u svojej banky na rôzne atraktívne benefity, spojené výslovne s kartou Mastercard Gold.

Dôležité upozornenie:

Informujte sa u svojej banky o presných podmienkach a benefitoch ponúkaných pre karty Mastercard.

Výhody

  • Doplnková poistenia
  • Ďalšie atraktívne výhody
  • Prijímané na celom svete
  • Komfortné platobný prostriedok
  • Nakupujte bezpečne na internete s MasterCard® SecureCode ™

 

Využite výhody, ktoré prináša Mastercard:

Ochranný prvok nulovej zodpovednosti

Plaťte iba za nákupy, ktoré ste autorizovali na vašej Mastercard. Za neoprávnené nákupy nenesiete zodpovednosť. Platia podmienky a výnimky.

Mastercard Global ServiceTM

Získajte asistenciu v núdzových situáciách prakticky kedykoľvek, kdekoľvek a v akomkoľvek jazyku. Mastercard® Glogal Service vám pomôže s nahlasovaním stratenej či odcudzenej karty, obstaraním náhradnej karty, zabezpečením hotovostnej zálohy v prípade núdzovej situácie, nájdením bankomatu a tiež zodpovie vaše prípadné otázky.

Odmeny a zážitky Mastercard Gold

Otvára dvere k intenzívnejším zážitkom doma i v zahraničí vďaka ponukám a privilégiám, ktoré vám umožnia získať za vaše peniaze viac a žiť viac podľa vlastných predstáv.