Hong Kong Harbour

Platinová karta Mastercard®

Môžete sa ľahko venovať viac tomu, čo máte radi, zatiaľ čo budete mať pokoj v duši vďaka ochrane, ktorú prináša

Váš účet je automaticky pripojený k tomu najlepšiemu z nakupovania a cestovania a k najlepším zážitkom, ktoré prináša váš životný štýl

Nadštandard pre všetkých, ktorí chcú viac

Pohodlie a bezpečnosť sú pre vás kľúčové? V tom prípade je pre vás najlepšie Mastercard Gold. Táto karta v sebe spája všetky výhody karty Mastercard a doplnkové poistné služby, napríklad cestovné poistenie či úplnej havarijné poistenie vozidla prenajatého v zahraničí, ako aj ďalšie benefity v podobe veľmi príjemných služieb.

Karta Mastercard Gold umožňuje zvýšenie vášho limitu pre hotovostné platby a zbavuje vás nutnosti skladať kauciu v mnohých hoteloch a požičovniach vozidiel.

Mnohé úverové inštitúcie ponúkajú Mastercard Gold v podobe personalizované karty s fotografiou. Za neveľký ročný paušál obdržíte okrem toho ďalšiu kartu pre rodinných príslušníkov a pre svojho partnera. Odporúčame vám dopytovať sa u svojej banky na rôzne atraktívne benefity, spojené výslovne s kartou Mastercard Gold.

Dôležité upozornenie:

Informujte sa u svojej banky o presných podmienkach a benefitoch ponúkaných pre karty Mastercard.

Výhody

  • Doplnková poistenia
  • Ďalšie atraktívne výhody
  • Prijímané na celom svete
  • Komfortné platobný prostriedok
  • Nakupujte bezpečne na internete s MasterCard® SecureCode ™

Zážitky a ponuky

Platinová karta Mastercard zabezpečuje tie najlepšie obchody, aby ste mohli riadiť svoju rodinu, nakupovať tak, ako chcete a starať sa o seba i vašich blízkych.  Platinová karta je tou správnou voľbou, ako investovať do domácich, pracovných i miestnych aktivít.

Pokoj v duši

Na nakupovanie, platbu účtov a vykonávanie finančných transakcií používate viacero zariadení. Vo svete, kde je potrebné zvýšené povedomie o  krádeži totožnosti a zneužitých finančných údajoch, najmodernejšie bezpečnostné systémy spoločnosti Mastercard ponúkajú maximálnu ochranu, vďaka čomu získate pokoj v duši.

Služby

Jednoduchosť a pohodlnosť je v dnešnom svete nevyhnutná, najmä pri zlaďovaní práce a rodiny. A vy môžete túto službu využívať vďaka platinovej karte Mastercard.