Platobná karta World Elite Mastercard®

Pomôžeme vám čo najlepšie využiť váš cenný čas

Od plánovania rodinných výletov k nezabudnuteľným zážitkom a hodnotným ponukám -- všetko za vás urobíme a bezproblémovo vám poskytneme výnimočné služby

S World Elite Mastercard môžete využívať v rámci jediného prémiového balíčka exkluzívne výsady a výhody.

Ste zvyknutí na dokonalosť, a teda mimoriadne nároční na kvalitu a servis? V takom prípade je pre vás najvhodnejší karta World Elite Mastercard. Stačí jediný telefonát a máte nárok na najvyššiu úroveň služieb. Volajte na telefónne číslo uvedené na zadnej strane svojej Mastercard World Elite.

Asistenčné služby najvyššej kategórie

Vďaka jej spoľahlivosti a komplexným službám sa vyvarujete stresu a užívate si značné flexibility. Dostáva sa vám najlepšie starostlivosti vďaka nášmu špeciálnemu bezpečnostnému balíčka. Informujte sa u svojho asistenčného centra World Elite Mastercard o tomto špeciálnom bezpečnostnom balíku a o poistných benefitoch.

 Kedykoľvek k dispozícii

Vždy len to najlepšie, nech sa nachádzate kdekoľvek. Vaše služby concierge World Elite Mastercard sú pripravené prispôsobiť sa vašim potrebám a zabezpečiť vám vynikajúci osobný servis. Napríklad v oblasti cestovania, významných udalostí, večerí či pracovných záležitostí.

Jedinečné výsady

Vstúpte do sveta plného nezabudnuteľných okamihov Karta World Elite Mastercard vám v spolupráci s našimi starostlivo vybranými prestížnymi partnermi otvára dvere k celej škále originálnych benefitov s pridanou hodnotou a zvláštnymi podmienkami, čím vám zabezpečuje prístup k oblastiam vášho záujmu, napríklad voľnočasovým aktivitám, kultúre, gastronómiu, nakupovanie.