Spôsob platenia s Google Pay

Aplikácia Google Pay sa postará o všetko, čo potrebujete pri nákupe, pričom udržiava vaše informácie o platbe v bezpečí vášho účtu Google, kým nie ste pripravení zaplatiť. Google Pay vám uľahčí sledovanie nákupov, zbieranie vernostných bodov a získanie personalizovaných návrhov, ktoré vám pomôžu ušetriť čas aj peniaze.

Jednoduché nastavenie, aby ste mohli začať už dnes

Pridanie vašej karty do aplikácie Google Pay trvá len pár minút. Najskôr stiahnite aplikáciu zo služby Google Play alebo skontrolujte, či ju nemáte v telefóne už nainštalovanú. Potom ju otvorte a postupujte podľa pokynov. Aplikácia Google Pay funguje na zariadeniach Android so systémom KitKat 4.4 alebo novším.

Kde používať aplikáciu Google Pay

Aplikácia Google Pay je akceptovaná na miliónoch miest po celom svete. Môžete ju použiť všade, kde platíte bezkontaktne.

Nájdite miesta, kde môžete platiť s aplikáciou Google Pay

Nakupujte v obchodoch bezpečne

Keď svoj telefón použijete na platenie v obchodoch, aplikácia Google Pay nepošle spolu s platbou aj skutočné číslo vašej karty Mastercard. Namiesto neho sa na zobrazenie informácií o vašom účte použije virtuálne číslo účtu, ktoré pomôže zachovať bezpečnosť vašich skutočných údajov o karte.

Zostaňte pokojní

Ak sa váš telefón niekedy stratí alebo vám ho ukradnú, môžete svoje údaje pomocou služby Google Find My Device uzamknúť a vymazať, nech už ste kdekoľvek.

Pokrytie Zero Liability

Mastercard poskytuje držiteľom kariet bezplatné služby, ktoré pomáhajú odhaľovať a riešiť krádež identity*

Inštalácia aplikácie

Naskenujte QR kód alebo vyhľadajte v Google Play aplikáciu Google Pay a nainštalujte si ju do svojho mobilného telefónu i do svého mobilného telefónu alebo tabletu. Google pay je možné nainštalovať na zariadenie Android s opreačným systémom 4.4 KitKat alebo najnovším.

Google Pay je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

* Platia určité obmedzenia. Viac informácií nájdete v  podmienkach používania Zero Liability.